Пляжний рушник, для комфортного відпочинку - річ незамінна

  • Переглядів: 1561
Пляжні рушники займають близько 2% від усіх рушників що продаються. Їх особливістю є не тільки строкатий малюнок або яскравий візерунок, а й спеціальний метод плетіння. 
 
Особливою популярністю пляжні рушники користуються влітку, в цей час попит на них зростає на 25%. Як не дивно, але їх популярність обумовлена ​​не стільки бажанням людей комфортно відпочивати, скільки через бажання зробити оригінальний подарунок. Саме в подарунок купуються 90% пляжних рушників
 
 
Анастасія Ломакіна, представник однієї з російської компанії, що виробляє рушники стверджує: «У нас немає культури пляжних рушників, наприклад, як у Європі. Наші співвітчизники або дуже сильно економлять на відпочинку, або не обмежують себе. На дорогих курортах пляжний рушник надає готель. А ті хто вибирає бюджетний варіант, обходяться звичайними банними махровими рушниками, або недорогими штучними пледами. »
 
Виробництво хорошого пляжного рушники - процес довгий і трудомісткий. Все починається з концепції, потім кілька місяців кілька десятків людей опрацьовують технологію плетіння, і втілюють її в життя. Таким чином, в результаті більше 50 відсотків вартості пляжного рушники ми платимо за дизайн. 
 
Іноді, особливо перед початком пляжного сезону, виробники економлять: підміняють жакардовий візерунок малюнком, нанесеним за допомогою барвників. Ціна таких рушників набагато, приблизно в два рази, нижче. Але в такому разі їх якість вже залежить від технології нанесення малюнка і якості використовуваних барвників. Сучасний метод - фотопринт, дозволяє наносити малюнки стійкі до сонячного світла і солоної морської води. Таким чином, ви можете придбати вже не таке оригінальне, але якісне і більш дешеве пляжний рушник. 
 
Яскравий, часом навіть агресивний колір пляжного рушники вже є стандартом. Фантазія дизайнерів не знає меж. Так хітами сезону стають абсолютно різнопланові дизайни. Наприклад рушники з малюнком у вигляді шахової дошки, або розміткою для гри в нарди. 
 
 
 
 
Найбільший виробник пляжних рушників - Китай. Його рушники займають близько 60% ринку пляжних рушників на території СНД. Після нього йдуть Єгипет, Туреччина та Індія. Частка ринку європейських виробників, не більше п'яти відсотків. 
 
Склад хорошого пляжного рушника, як і банного - 100% бавовна. А ось його відмінною рисою є щільний і короткий ворс, наявність двох різних сторін. Одна сторона пляжного рушники - велюрова, інша - махрова. 
 
Це надає пляжного рушникові універсальність. Скупавшись, можна витертися махрової стороною яка дуже добре вбирає воду. Покласти же рушник на пляж краще велюрової стороною, пісок до неї практично не чіпляється. 
 
До речі, найбільше пляжний рушник було занесено до Книги рекордів Гіннеса ще в червні 2010 року. Його розміри склали: 87 метрів в довжину і 25 завширшки. Втім, зазвичай розміри пляжних рушників дещо скромніше: 75 на 150 см, 80 на 160 см, 100 на 150 см або інші. 
 
Джерело https://www.ogoniok.com
 
Відгуки про товари
Відгуки про магазин постільної білизни
4.8
Кількість відгуків 94
5
88%
4
6%
3
3%
2
0%
1
1%