Подушка

ТОП продаж
Идея, Подушка Super Soft Classic

416.00грн.

ТОП продаж
Идея, Подушка Super Soft Premium

541.00грн.

ТОП продаж
Идея, Подушка Comfort Standart+

201.00грн.

ТОП продаж
Идея, Подушка Air Dream Classic

332.00грн.

Идея, Подушка Air Dream Exclusive

426.00грн.

ТОП продаж
Идея, Подушка Air Dream Premium

459.00грн.

Идея, Подушка Wool Classic

580.00грн.

Идея, Подушка Wool Premium

578.00грн.

-3 %
Идея, Подушка детская Baby шерстяная

170.00грн. 165.00грн.

Идея, Подушка Aloe Vera. Кант, стег. чехол

360.00грн.

Вілюта. Подушка Relax антиалергенна

140.00грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Подушка

Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити подушку? Часто можна побачити, що люди годинами вибирають меблі для спальні, шпалери, лінолеум, а постільні аксесуари купують, орієнтуючись лише на перше враження. Адже їх все одно не буде видно під постільною білизною! Насправді такий підхід в корені невірний.

Якщо ви незатишно відчуваєте себе у власному ліжку, вас мучить безсоння або дошкуляють неприємні відчуття в області шиї і спини - можливо справа в зношеній з часом подушці. Все що вам потрібно в такому випадку - купити нову подушку, забезпечивши тим самим собі максимально комфортний сон і повноцінну релаксацію. Давати якісь загальні рекомендації щодо вибору цих виробів складно. Люди настільки індивідуальні, що і подушки для кожного також потрібні різні.

Доцільно вибирати подушку, виходячи з таких критеріїв, як її габарити та форма, наповнювач, поза, в якій ви вважаєте за краще спати. Популярна сьогодні форма подушки - прямокутна, так звана євро подушка розміром 50 * 70 см. Але деякі консерватори віддають перевагу традиційним подушки квадратної форми 70 * 70 см. В якості наповнювача використовують матеріали штучні і натуральні - пух, перо, шерсть, бамбук, силіконізований синтепон і інші. У тих і інших є свої переваги і недоліки. В цілому подушка повинна бути одночасно м'яка і пружна, швидко відновлювати свою форму після деформації. Для тих, хто спить переважно на животі, подушка потрібна низька і м'яка, а для тих, хто вважає за краще все ж сон на спині або на боці - більш висока і жорстка.

Ми готові запропонувати вам вироби на будь-який смак. Покупці знайдуть у нас саме «свою» подушку, яка стане рідною і улюбленою на довгий термін. Сон на ній буде комфортний і приємний, а пробудження бадьорим. Правильно обрана подушка, так само як і ковдра — запорука вашого повноцінного відпочинку. Ми гарантуємо високу якість нашого товару. Всі вироби виготовляються відповідно до існуючих норм і стандартів.