Дитяча постіль

Дитяча постіль

Щоб купити дитячу постіль, насамперед потрібно визначитись, для хлопчика чи дівчинки якого віку вона потрібна: для новонародженого малюка, чи для дещо старшої дитини, що вже спить в ліжку полуторного розміру.

Ліжко для малюка це своєрідний маленький світ, в якому вона проводить багато часу. Дитяча постіль відрізняється яскравими тематичними малюнками, часто це улюблені герої казок чи мультфільмів, види спорту, популярні особистості. Колір дитячої постільної білизни і тип малюнка відіграє в цьому світі свою дуже важливу, часто незрозумілу дорослим роль. Вибір кольору і малюнка - питання індивідуальної психології кожного малюка, його темпераменту.

Не кожна тема сподобається і хлопчикам і дівчаткам одночасно. Тому другий крок до покупки комплекту дитячої постільної білизни, це вибір дизайну (малюнку) комплекту що підійде саме вашому малюку.

Особливості комплектів постільної білизни для дітей

До дитячого комплекту входить простирадло, наволочка та підковдра. Набори білизни для дітей поділяються на два основних типи:

  • набори для немовлят в дитяче ліжечко - дитячий розмір;
  • комплекти в полуторне ліжко - півтораспальний розмір;

Врахуйте, що зазвичай дитячі постільні комплекти виготовляються лише з однією наволочкою. Хоча деякі виробники можуть додавати другу стандартно, чи під замовлення, при цьому збільшується ціна комплекту. Наприклад, дитяча постільна білизна від виробника Комфорт Текстиль одразу продається з двома наволочками, а в набори виробника TAG текстиль, ми можемо додати її лише за окрему плату.

Зображення підказкаПорада! Скористайтесь фільтром товарів щоб відобразити лише набори необхідного типу. Точні розміри в сантиметрах та кількість будуть вказані в описі кожного дитячого комплекту.

Постіль дитяча для хлопчиків

Хлопчики не дуже вимогливі до кольору постільно білизни, хіба що уникають рожевого. Тому основну увагу до покупки слід приділити вибору малюнку набора.

Маленькі хлопчики в захваті від героїв дитячих мультфільмів, казок, чи художніх фільмів: Вінні-Пух, Міккі-Маус, різні тварини, тачки, роботи та трансформери, супергерої чи навіть негативні персонажі.

Фото постільної білизни для хлопчиків Мотокрос

Для дещо старших хлопців цікавими можуть стати набори з різноманітною технікою, автомобілями, мотоциклами, видами спорту, космосом, символами, стилізованими написами чи емблемами, з фото популярних персонажів. Така постіль дитяча для хлопчиків користується незмінним попитом.

Зображення підказкаПорада! Щоб вибрати комплект комплект постільної білизни з малюнком для хлопчика в нашому магазині, достатньо у фільтрі вибрати тематику малюнку що підходить хлопчику. Наприклад, щоб обрати лише комплекти з Тачками та Автомобілями.

Дитяча постільна білизна для дівчаток

Маленьким дівчаткам до вподоби ніжні кольори та персонажі казок і мультфільмів. Дитяча постільна білизна для дівчинки такого віку, майже напевно можна купити з наступними дизайнами: Феї та принцеси, Вінкс, Русалонька, My Little Pony (мій маленький поні), Кітті (Kitty), Свинка Пеппа, тощо.

Фото постільної білизни для дівчаток Феї Вінкс

З віком, мультфільми стають цікавити маленьких леді все менше. Тому на зміну мультяшним героям приходять стилізовані зображення чи символи, мода, види спорту чи фото відомих спортсменів. У старшому дитячому віці, інтереси дівчаток та хлопчиків можуть співпадати, тому деякі дитячі постільні комплекти для старших діток можуть підходити дівчаткам і хлопчикам одночасно.

Зображення підказкаПорада! Постільну білизну для дівчаток, можна також вибрати, вказавши дівчачу тематику малюнка у фільтрі товарів.

У цій категорії немає товарів.