Способи оплати

1. Оплата при отриманні замовлення

Післяплата, саме так називається цей метод оплати офіційно, підійде ідеально, якщо ви не хочете розраховуватися за товар до його отримання.

Тут все просто, ви отримуєте товар в офісі обраної вами транспортної служби, і тут же оплачуєте його вартість. Розрахунок за товар безпосередньо при отриманні у відділені транспортної служби, один з найзручніших та затребуваних способів оплати.

Але, разом з тим, це не самий економний варіант. Справа в тому, що за зворотну доставку грошей відправнику товару, транспортна служба утримує комісію. Її мінімальний розмір залежить від вибраної вами транспортної компанії, мінімальна сума складе близько 25 грн.

Оплатити товар при отриманні ви також можете у випадку самовивозу (м. Вінниця), або кур’єрської доставки (м. Вінниця). 

 

Зверніть увагу! Кожна служба доставки стягує свою комісію за переказ грошових коштів продавцю, ця сума не врахована в загальній вартості замовлення. Обираючи оплату при отриманні товару, ви погоджуєтеся понести ці витрати самостійно.

У вас є можливість не переплачувати за переказ грошей, обравши спосіб оплати - «Переказ на карту ПриватБанку»

 

 

2. Переказ на карту ПриватБанку

Якщо вам необхідний товар з доставкою по Україні, то передоплата – самий економний спосіб. При передоплаті можлива безкоштовна доставка. Ми пропонуємо внести авансовий платіж на карту ПриватБанку. Термінали для оплати є практично в кожному відділені ПриватБанку. Крім того можна оплатити замовлення через онлайн систему Приват24 не виходячи з дому.

Після оформлення замовлення ми зв’яжемося з вами в той же, або на наступний день. Уточнимо деталі та повідомимо реквізити для оплати.

Остерігаєтесь здійснити передплату? Гарантії отримання товару