Постільна білизна Морська тематика

КПБ КТ, сатин 3D фотопр. мод. Опера

1 428.00грн.

КПБ КТ, перкаль, Акватория

805.00грн.

КПБ КТ, перкаль, Абрис

805.00грн.

КПБ КТ, перкаль, Атлантида

805.00грн.

КПБ КТ, перкаль, Морские глубины

805.00грн.

КПБ Вилюта, сатин твил арт. 523

819.00грн.

Love You КПБ сатин 3D Фрегат

1 593.00грн.

Love You КПБ сатин лайт арт. TL180623

1 102.00грн.

КПБ Вилюта, сатин твил арт. 254

819.00грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Море - це особлива стихія природи. У мріях про його могутність що захоплює дух та ласкавих хвилях ми проводимо весь рік. І тільки влітку можемо провести біля моря кілька днів або тижнів. Прекрасний спосіб згадати про довгоочікувану відпустку - купити постільну білизну з морською тематикою. У нашому інтернет-магазині представлений хороший вибір дійсно якісною, практичною і довговічною продукції, виготовленої з найкращих, комфортних і приємних матеріалів.

Дизайн всіх виробів дуже різноманітний. Є постільна білизна з стилізованими малюнками, орнаментами. Наприклад, постільні комплекти з корабельними якорями, морськими зірками, черепашками і т. Д. Кольори - всі відтінки синього, синьо-зеленого, морської хвилі. Прекрасні варіанти для цінителів класики, лаконізму і простоти. Таке постільна білизна навіює атмосферу подорожей і пригод, спекотного літнього дня і прохолодного бризу.

У нашому інтернет магазині ви можете також купити постільну білизну 3D на морську тематику. Це дуже популярний і модний напрямок. На полотні - приголомшлива фотографічна точність хвиль, прибою, кораблів, коралових рифів і строкатих рибок, яскраві кольори і фарби.

Такий постільний комплект прикрасить спальню цінителів і любителів моря, буде радувати око, заспокоювати і налаштовувати на спокійний, довгий і міцний сон.