Наматрацник

ТОП продаж
ТМ Идея. Наматрасник Комфорт. Стеганный с резинками

352.00грн.

ТОП продаж
ТМ Идея. Наматрасник Элит Жемчужина. Стеганный с бортом

535.00грн.

ТОП продаж
ТМ Идея. Наматрасник АКВА-СТОП c резинками

411.00грн.

ТОП продаж
ТМ Идея. Наматрасник АКВА-СТОП с бортом

600.00грн.

ТОП продаж
Наматрацник Вілюта Ранф. білий. Стьобаний з бортом

321.00грн.

ТОП продаж
Наматрацник Вілюта Мікрофібра. Стьобаний з бортом

263.00грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Наматрацник

Як часто ми міняємо старий матрац на новий? Швидше за все, дуже рідко, разом з ліжком. Але в якому ж стані наш матрац після 1-2 років служби? Появу плям і інших косметичних дефектів, на жаль, повністю виключити неможливо. Таким чином, очевидно, що вже скоро ваш новенький матрац буде виглядати далеко не найкращим чином. Видалити забруднення з нього не так то й просто, а іноді і зовсім нереально.

Всього цього можна успішно уникнути. Наматрацник - ось надійний захист вашого матраца. Ці вироби з'явилися зовсім недавно. Дехто має сумніви в необхідності наматрацника і вважають таку покупку абсолютно зайвою. Насправді ж у наматрацників маса переваг, які багато наших покупців гідно оцінили. Спробуємо розсіяти ваші сумніви, якщо вони поки є.

Наматрацник це чохол з синтетичним чи натуральним наповненням всередині (іноді без наповнювача). Всі використані для виготовлення наматрацників матеріали проходять суворий контроль і відповідають сучасним нормам безпеки. Виріб надійно фіксується на матраці, утворюючи з ним одне ціле. Це здійснюється за допомогою гумок, пришитих по кутах або тканинного борту з гумкою по периметру.
 
Основні функції наматрацника - коригувальна і захисна. Він оберігає ваш матрац від забруднень, пошкоджень, зносу. Наприклад, водонепроникний наматрацник затримує воду або іншу рідину. Це особливо актуально для сімей з маленькими дітьми, літніх людей. Водонепроникний наматрацник - завжди сухий матрац. Немає необхідності користуватися некомфортними прогумованими пелюшками та плівками.

За допомогою наматрацника можна також відкоригувати жорсткість матраца, якщо вона вам з якихось причин не підходить. Для цього необхідно вибирати наматрацник з наповнювачем, бажано простьобаний. Ще наматрацник створює додатковий тепло ізолюючий шар, що сприяє більш комфортному сну. 

Доглядати за наматрацники дуже просто. Їх можна прати, як постільну білизну, в звичайній пральній машині так часто, як це необхідно. Вони швидко сохнуть і зберігають свою форму, відрізняються зносостійкістю і довговічністю.
Для того щоб правильно вибрати і купити наматрацник, необхідно заміряти габаритні розміри свого матраца. Важливо також враховувати і товщину матраца. Виріб купується в суворій відповідності з певними таким чином параметрами. Розміри наматрацників повністю відповідають стандартним розмірам сучасних матраців.