Недорога постільна білизна, як вибрати?

  • Переглядів: 3415

Напевно кожен з нас розуміє що будь-яка річ має свою ціну. Домашній текстиль, зокрема постільна білизна – не виняток. Купити недорогу постільну білизну прийнятної якості не просто, але цілком можливо якщо відповідально підійти до її вибору. У цій статті ми розповімо на які характеристики звернути увагу і на чому ні в якому разі не можна економити купуючи постільну білизну недорого?

Як вибрати дешеву постільна білизну та заощадити

Як правильно вибрати недорогу постільну білизну?

 

Купуючи постільну білизну в інтернет-магазині більшість вибирає її тільки за зовнішнім виглядом, тобто за представленою фотографію, не зважаючи при цьому на більш важливі параметри. Потрібно розуміти, що і дорога і дешева постільна білизна на фотографії виглядають абсолютно однаково. Щоб заощадити без істотних втрат в якості, в першу чергу необхідно розібратися від чого залежить вартість КПБ. Тільки після цього ви зможете відшукати компромісний для себе варіант.

Якість тканини недорогого комплекту постільної білизни

 

Ціна постільної білизни в основному визначається якістю тканини з якої вона пошита. Як правило 80-90% собівартості КПБ це ціна тканини.

Під досить загальним поняттям «якість тканини» мається на увазі цілий ряд параметрів: склад, щільність, тип плетіння, спосіб обробки ниток тканини, метод нанесення малюнка. Якщо глибоко не вдаватися в подробиці, то узагальнено можна стверджувати, що найдешевшими будуть КПБ з синтетичних тканин.

Недорога постільна білизна із синтетичної тканини ТМ Комфорт текстиль

Комплект постільної білизни Комфорт текстиль з синтетичної тканини.
Ціна полуторного набору всього 340 грн

Трохи дорожче - ранфорс і бязь, ще дорожче - перкаль і поплін, найдорожчі – КПБ з сатину, льону і натурального шовку.

Який тип тканини вибрати купуючи недорогу постільну білизну?

 

Якщо необхідний КПБ на кожен день, а тим більше постіль для дитини – забудьте про синтетику. Ніякої жатки, атласу, полікотону, штучного шовку – зазвичай все це стовідсоткова синтетика. Те ж саме стосується так званого «мікросатину» або «євросатину» – це хитрі назви синтетичних тканин що не мають до сатину ніякого відношення.

Оптимальним вибором для недорогого набору стане бязь або ранфорс, їх вартість приблизно однакова. Ці тканини дуже схожі. Бязь трохи рихла тканина з товстих ниток, але зазвичай (не завжди!) складається з 100% бавовни. Ранфорс – щільніший, витканий з тонких бавовняних ниток, але зазвичай має в своєму складі певний відсоток синтетики. Його значення може становити від 10% до 25%. Виробники не вказують точне значення, а часто взагалі видають його за чисту бавовну. Невеликий відсоток синтетики жодним чином не погіршує споживчі характеристики ранфорсу.

Звертайте також увагу на щільність тканини, вона виражається в грамах на квадратний метр. Чим вище значення, тим більше матеріалу на одиницю площі, іншими словами тим товща буде тканина. Відзначимо, справедливо порівнювати тільки значення щільності однотипних тканин. Наприклад, тканина КПБ із серії Вілюта Ранфорс щільніша і дорожча ніж КПБ із серії Вілюта Платинум, хоча їх дизайни часто повторюються один в один.

Недорогий постільний набір ТМ Вілюта

КПБ Вілюта модель арт. 5400 виготовляється в двох варіантах:
Щільність 130 г/м2 (колекція Вілюта Ранфорс) - ціна 455 грн
​Щільність 115 г/м2 (колекція Вілюта Платинум) - ціна 430 грн

Вибираємо недорогого виробника постільної білизни

 

Від виробника багато в чому залежить вартість постільної білизни. Не поспішайте, ознайомтесь з комплектами різних виробників. Якщо у вас немає мети придбати постіль конкретного бренду, можна орієнтуватися на менш розкручені і дешевші торгові марки. Часто вони встановлюють меншу торговою націнку на абсолютно аналогічні вироби. Тобто КПБ різних виробників з однієї і тієї ж тканини можуть істотно відрізняться за ціною, іноді до 20-30% або більше. Конкретних виробників ми порадимо нижче.

Заощаджуємо на доставці

 

Доставка це додаткові витрати які понесе покупець при купівлі будь-якого товару, дорогого або дешевого. Точне значення залежить не тільки від обраної транспортної компанії, але і від способу оплати. Ми пропонуємо вам заощадити на доставці і не витратити на неї жодної копійки зробивши повну передоплату. Точні умови безкоштовної доставки тут. Якщо ви не готові платити за товар наперед, то врахуйте що найдешевшу доставку на сьогодні пропонує Укрпошта.

Недорога постільна білизна, практичні поради щодо вибору

 

Для зручності вибору, ми розмістили бюджетні комплекти в окрему категорію. Також можна пошукати КПБ зі знижкою в акційних пропозиціях.

Серед недорогих брендів можна відзначити Комфорт текстиль – від 340 грн за полуторний комплект із полікотону (синтетика), і Вілюта - від 430 грн КПБ з ранфорсу.

Якщо ж ви шукаєте абсолютно натуральну і разом з тим доступну постільна білизна, зверніть увагу на білоруського виробника Блакит.

Натуральний і недорогий комплект постільної білизни білоруського виробника

Комплект постільної білизни білоруської ТМ Блакіт арт. Bubls

Вартість від 570 грн, тип тканини - бязь, склад - 100% бавовна. Таку ж постільну білизну (білоруські тканини Блакит і український пошив) пропонує вище згаданий бренд Комфорт текстиль.

 

 

 

 

 

P.S. Всі ціни в статті дійсні на момент її написання і надалі можуть не відповідати актуальним цінами в інтернет-магазині.

 
Відгуки про товари
Відгуки про магазин постільної білизни
4.8
Кількість відгуків 95
5
88%
4
6%
3
3%
2
0%
1
1%