Огляди і фото

У жаркий сезон крім відпустки багатьох хвилюють літні аксесуари: збираючись в чергову поїздку, я задумалася про вибір якісного пляжного рушники. Ніби як завдання не найважче, але потрібний варіант я вибирала досить довго та прискіпливо: принт, матеріал, розміри - важливо було все. Мені хотілося отримати якісний рушник зі стильною і приємною забарвленням - банальні дельфіни, голі жінки і карти узбережжя були відразу відкинула геть!

 

Разом з улюбленим рушником для пляжу я замовила банний рушник - при великому різноманітті вибору не завжди можна знайти якісний і добротний рушник незалежно від цінової категорії. У цьому варіанті мені сподобалося оформлення кольорів, жакардове плетення і перевірений виробник.

 


Махровое полотенце - это неотъемлемая часть, для комфорта и гигиены каждого человека. Серия полотенец ТМ Магия комфорта в украинском стиле включает четыре модели: синий, желтый, белый и красный. В этом обзоре представляем два махровых полотенца, с орнаментом имитирующим украинскую вышивку. На фото представлено два цвета: красный и белый. 
 

 

Як приємно лежати на пляжі і насолоджуватись сонцем, морем, теплом. А лежати на хорошому пляжному рушнику, удвічі приємніше  - тому що комфортніше.

Звичайно, можна для цього більш-менш успішно використовувати звичайний великий махровий рушник. Але набагато зручніше придбати спеціальний, пляжний рушник.

 

 
  • 4
  • На странице:
    Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)