Постільна білизна - завжди корисний, модний і стильний подарунок

  • Переглядів: 1645

Постільна білизна міцно утримує перші позиції в списку найпопулярніших подарунків. Сьогодні постільні комплекти вже не нудні і позбавлені смаку предмети домашнього ужитку. Останнім часом їх дизайн зазнав серйозних трансформацій, дарувати їх стало престижно і модно! Ознайомитися з найрізноманітнішою постільною білизною, ви можете на віртуальних полицях нашого інтернет-магазину.
 

 

У чому секрет успіху постільних комплектів?

 
З недавніх пір, асортимент постільної білизни дивує різноманітністю матеріалів і малюнків. Сьогодні можна придбати комплект на будь-який розмір гаманця і підібрати білизну з урахуванням смаків чоловіків, жінок і дітей.
 
Важливу роль у популяризації постільної білизни грають спеціалізовані інтернет-магазини, які надають величезний вибір постільних комплектів на будь-який смак і колір! Погодьтеся, що витрачати цілий день на ринок або магазини в пошуках необхідного забарвлення або розміру - дуже втомлює. Та й не завжди можна знайти підходящий варіант. А в інтернет-магазині купити постільну білизну можна не виходячи з дому і саме ту, яке шукали.

Постільна білизна Топ Дрім, поплін, коробка

Комплект постільної білизни TopDreams із попліну. «Мрії в подарунок» - говорить надпис на упаковці.

 

5 причин, чому комплект постільної білизни - відмінний подарунок!

 
1. Комплект постільної білизни зазвичай упакований в досить велику подарункову коробку. Тому він презентабельний і значущий на вигляд, що важливо для подарунка.

2. КПБ обов'язково знадобиться, він ніколи не заваляється на дальній полиці шафи. Рано чи пізно його розпакують і розстелять, згадавши добрим словом людину, яка його подарувала.

3. Постільна білизна - це майже завжди доречний подарунок. Підходить для найрізноманітніших урочистих заходів і не тільки. Ви можете подарувати його мамі, братові, колезі по роботі, а при нагоді, навіть сусідові по сходинковому майданчику :).

4. Основних розмірів постільної білизни не так вже й багато, тому підібрати потрібний варіант вам не складе особливих труднощів. Крім того, зазвичай ліжко в будинку не одне, таким чином КПБ просто не може «не підійти» за розміром.

5. Ціна постільної білизни може бути дуже різною, що дозволяє вибрати подарунок згідно певного бюджету без істотного збитку в його якості. Не завжди дешева постільна білизна менш якісна ніж дорога. Запитуйте, порекомендуємо кращий, відповідний для вас, варіант.

Постільна білизна Вілюта, коробка

Постільна білизна Влюта із сатину

 

На які урочистості доречно дарувати постільну білизну?

 
Весілля, новосілля, ювілеї, дні народження, новорічні свята - це відмінний привід для такого подарунка. Важливо пам'ятати, що постільна білизна дарується близьким і рідним людям, з урахуванням їх переваг в кольоровій гамі. Якщо ж ви не впевнені в таких перевагах, значно простіше буде підібрати однотонну постільну білизну.

На весілля такий подарунок слід вибирати особливо ретельно. Тут доречним буде купити постільну білизну з благородного матеріалу, наприклад, КПБ з сатину. Краще, якщо це будуть нейтральні відтінки.

На інші урочистості так само можна подарувати елітну постільну білизну, але можна обійтися і менш дорогим КПБ, із бязі, ранфорсу, перкаля або попліну.

Діти оцінять ваш вибір якщо ви врахуєте їх уподобання. Поспостерігайте за захопленнями дитини, які мультфільми вона дивиться, в які ігри грає. Дитяча постільна білизна з зображенням улюбленого героя, приведе в захват будь-яку дитину!
 

Як не помилитися з вибором?

 
1. Купуйте постільну білизну тільки у продавців які дійсно на ній розуміються, наприклад в спеціалізованих інтернет-магазинах.

2. Комплект повинен продаватися в упаковці, з описом і реквізитами компанії-виробника.

3. Хороший продавець в описі обов'язково повинен вказати не тільки тип тканини КПБ, але і її склад (це не одне і теж). Краще якщо це буде натуральний матеріал, наприклад бавовна.
 
Якщо ви ще не визначилися з презентом або не знаєте, що подарувати на певне свято, сміливо купуйте комплект постільної білизни. Він стане не тільки практичним, але і красивим подарунком для ваших рідних і близьких людей!
 
 
 
 
P.S. Багато людей побоюються купувати постільну білизну, заздалегідь не помацавши її. Вважається що якісна постель завжди приємна на дотик, а не якісна, наприклад, синтетична - ні. На жаль це так тільки частково. Сучасна нафтохімічна промисловість досягла небувалих висот. І відрізнити на дотик якісну натуральну постільну білизну від «хорошої 100% синтетичної» часом незможе навіть фахівцеві. Різниця звичайно ж є, ви відчуєте її після першої ж проведеної на такій білизні ночі. Тому краще відразу зупинити свій вибір на спеціалізованому магазині, і меншу сподіватися на власні відчуття.

 
Відгуки про товари
Відгуки про магазин постільної білизни
4.8
Кількість відгуків 94
5
88%
4
6%
3
3%
2
0%
1
1%