Постільна білизна із сатину та її види

  • Переглядів: 6547

Постільна білизна з сатину унікальна, вона відрізняється чудовим зовнішнім виглядом нарівні з практичністю. На дотик і вигляд ця тканина дуже нагадує шовк, недарма її друга назва - «бавовняний шовк». При цьому ціна постільної білизни з сатину дешевша натурального шовку, але дорожча інших бавовняних тканин. Особливо часто з неї шиють святкові комплекти.

Сатинова постільна білизна - відмінний подарунок до будь-яких урочистостей

Прекрасний, вишуканий і розкішний сатин прийшов до нас із стародавнього Китаю. Умільці виготовляли цю тканину з сильно скручених бавовняних ниток способом особливого, подвійного переплетення. Матеріал виходив тонким та міцним, він має блискучу лицьову і матову виворітну сторону. Причому блиск сатинової тканини тим більше, чим щільніше нитка скручена. Сучасний сатин також виготовляється за традиційною технологією. Але додаткового блиску іноді домагаються ще методами мерсеризації (обробки спеціальними речовинами) і каландрування (прокатка між валків при певній температурі і під тиском).

Спати в такому ліжку - справжнє задоволення

Незважаючи на свій витончений зовнішній вигляд, сатин надзвичайно міцний, зносостійкий і витримає величезну кількість прань. А ще - він майже не мнеться і, відповідно, не вимагає прасування. Досить вранці просто струсити підковдри і простирадла і вони набудуть практично ідеального вигляду. Крім цього, оскільки тканина натуральна, вона володіє всіма достоїнствами бавовни - вбирає вологу, пропускає повітря, не електризується. Зіткнення її з тілом дуже комфортне і приємне. Сатин не ковзає завдяки своїй трохи шорсткій виворотній стороні, цим він вигідно відрізняється від шовку. Постільна білизна з сатину підходить для зимньої та літньої пори року.

Які ж види сатину використовують для пошиття постільної білизни?

Сатин Твіл - відрізняється від традиційного трохи іншим, симетричним способом переплетення ниток. Щільність такої тканини нижче, але і коштує вона дешевше, отже, доступніша.

Сатин Твіл – найдоступніший вид сатину

За своїм зовнішнім виглядом і експлуатаційними якостями твіл мало відрізняється від сатину. Він ефектний, комфортний, його легко прати і можна не прасувати.

Сатин Жаккард має рельєфний візерунок, що отримується шляхом ткацтва на спеціальних жакардових машинах. Він двосторонній, тобто не має вивороту і лицевої сторони. Жакардова постільна білизна із сатину дуже щільна і міцна. Володіє всіма перевагами бавовняних тканин.

Жаккард - найдорожчий тип сатину

Страйп Сатин. Його назва походить від англійського «stripe», що означає - смужка. Цей матеріал має яскраво виражені поздовжні або поперечні рельєфні смуги. Отримують Страйп Сатин шляхом зміни напряму ниток, тобто чергуванням лицьового і виворітного боку.

  

Постільна білизна із Страйп сатину має бездоганно елегантний вигляд

 

Постільна білизна з Страйп Сатину білого кольору давно стала золотим стандартом дорогих готелів

Фотодрук 3D на сатині (сатин фотопрінт) - це вражаюче красиво і сучасно. Такі зображення на постільній білизні великі та яскраві, виглядають по-справжньому об'ємними, буквально притягують погляд. 3D постільна білизна чудова прикраса будь-якої спальні. Сатин для фотодруку підходить якнайкраще, нанесене зображення не стирається при експлуатації і праннях.

Постільна білизна 3D із сатину буде гарантовано радувати своїх власників не один рік

З якого б виду сатину не була ваша постільна білизна, ви неодмінно залишитеся задоволені її якістю, практичністю і естетичністю.

 
Відгуки про товари
Відгуки про магазин постільної білизни
4.8
Кількість відгуків 94
5
88%
4
6%
3
3%
2
0%
1
1%