Постільна білизна 3D, що це?

  • Переглядів: 4944

Текстильна промисловість - галузь виробництва, в якій активно впроваджуються всі новинки науки та техніки. Відносно недавно ринок постільної білизни приємно вразив нас черговим ноу-хау - постільною білизною 3д з тривимірним малюнком, що дозволяє побачити зображену на ній картинку в об'ємі.

Постільна білизна 3Д виготовляється з різних (натуральних або штучних) тканин, найчастіше з сатину або ранфорсу. Це щільні тканини виткані з бавовняної нитки, що і дозволяє фарбам довше триматися на полотні та більш реалістично, в найдрібніших деталях, передавати нанесений малюнок. Для елітної постільної білизни використовується сатин, ну а для бюджетної, повсякденної - ранфорс. Комплекти з 3D малюнком (півтораспальні, двоспальні, євро ) складаються з простирадла, підковдри і двох наволочок. У сімейний комплект додатково входить ще одна підковдра.

Багато споживачів помилково вважають 3D-ефект результатом наклеювання якоїсь особливої ​​кольорової плівки на полотно. На щастя, це не так – картинка, що не линяє та не вигорає, наноситься за допомогою інноваційної технології - фотопринт. Глибоко проникаючи в структуру волокна, фарба робить малюнок дуже довговічним.

Постільна білизна з 3D картинкою призначена для отримання глибокого естетичної насолоди: романтикам підійдуть екзотичні квіти і птахи, екстремалам - полювання в сафарі, байкер не розлучиться зі своїм «конем» і у вісні. Тематика різноманітна, насиченість і буйство фарб приголомшливе. Крім того, 3д постільна білизна важко мнеться, не втрачає форму і відмінний зовнішній вигляд після багаторазового прання.

Але здоров'я перш за все, і в цьому відношенні постільна білизна 3D відповідає всім сучасним вимогам - вона гігієнічна, гіпоалергена, добре пропускає повітря і вбирає вологу, що є найважливішою умовою міцного сну.

Три комплекта постільної білизни 3d

Перевага даного текстильного ноу-хау ще й у радикальному оновленні інтер'єру. Ліжко з такою постіллю не обов'язково ховати під покривало - вона може стати головним акцентом спальні.

Для малюків пропонуються дитяча 3D постільна білизна з казковими та мультиплікаційними героями, фантастичними пейзажами і замками. Дітки із задоволенням розглядають перед сном барвисті малюнки, а ще цікавішим для них буде тривимірний малюнок.

Вишуканими і оригінальними постільними комплектами можна порадувати не тільки себе, а й придбати в подарунок друзям набудь яке свято. У такому випадку краще вибрати саме сатиновий набір постільної білизни. Це дорогий, презентабельний подарунок - товари такої якості і настільки складної технології виготовлення просто не можуть коштувати дешево. Барвисту подарункову упаковку і фірмовий пакет з логотипом продавець зобов'язаний вам запропонувати сам.

Солодких вам сновидінь в обіймах Морфея!