Постільна білизна з фланелі

ТОП продаж
КПБ КТ, фланель (байка), 180, Абсолют

840.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Мерцание звезд DUO

840.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Заря

891.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Уют

891.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Мерцание звёзд белый

891.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Мерцание звёзд серый

891.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Незабудка

891.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Индира

891.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Заря розов.

891.00грн.

КПБ КТ, фланель (байка), 180, Вензель

891.00грн.

КПБ Irya Flanel, Merida

2 844.00грн.

КПБ Irya Flanel, Salamis

2 844.00грн.

КПБ Irya Flanel, Tango

2 844.00грн.

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Звичайно, щоб не мерзнути під час сну навіть у відносно холодному приміщенні - потрібно перш за все користуватися якісною теплою ковдрою. Але величезне значення для збереження тепла вашого тіла має також тепла постільна білизна, ідеальною в цьому плані є фланель або іншим словов – байка. В холодну ніч ніщо не зігріє краще і швидше, ніж тепла постільна білизна з фланелі. Ніжна, м'яка і приємна до тіла тканина створена для комфортного сну, а бавовняний склад не викликає алергію навіть у немовлят. Фланелеві комплекти постільної білизни сьогодні мають сучасний вигляд і оригінальний дизайн.

Характеристики фланелі

Одні з перших фланелевих виробів виготовляли з вовняних або напіввовняних тканин. Згодом виробники аксесуарів для сну перейшли на бавовняну тканину з саржевим або полотняним плетінням, тоді ж фланель стали також називати байкою. Цей варіант став одним з найпопулярніших для створення комфортної постільної білизни і використовується сьогодні.

Постільна білизна з фланелі. Тканина фланель

Щільна, але при цьому м'яка і ніжна тканина припала до душі багатьом людям. Фланель легко і швидко вбирає надлишки вологи, при цьому не парить, дозволяючи тілу вільно дихати.

За своїми характеристиками матеріал відрізняється від інших тканин гладким двостороннім або одностороннім ворсом і підвищеною щільністю аж до 180 г/м². Чим більше щільність фланелі, тим кращу здатність утримувати тепло вона має.

Переваги постільної білизни з фланелі

Байка, як по іншому називають фланель, користується попитом у покупців не просто так. Люди вважають за краще використовувати фланелеву постільна білизна з таких причин:

  • висока міцність і, як наслідок, дуже високі властивості тканини утримувати тепло - м'яка, але товста тканина фланель швидко зігріє в холодною пору року;
  • приємний до тіла матеріал, що створює затишок і сприятливі умови для комфортного сну;
  • натуральні компоненти в складі, мінімальне використання барвників, які не викликають алергії;
  • зносостійкість - навіть після багаторазових прань байкову постільна білизна не втрачає своїх якостей;зносостійкість - навіть після багаторазових прань байкову постільна білизна не втрачає своїх властивостей;
  • відносна легкість в догляді;
  • доступна ціна.

Якщо говорити про недоліки цієї тканини, які в загальному є несуттєвими, можна звернути увагу на можливу усадку фланелі при пранні на високих температурах. Але це швидше відноситься до особливостей експлуатації та догляду за тканиною, яких необхідно дотримуватися. Тоді подібних неприємних моментів не виникне.

Як доглядати за байкою

При дотриманні правил догляду постільна білизна з фланелі буде служити дуже довго, не втрачаючи при цьому свій первісний вигляд.

Доглядати за байкою не складно, достатньо знати основні принципи:

  • прати в делікатному режимі;
  • не використовувати відбілювачі;
  • не терти з силою;
  • сушити в звичайному режимі без використання обігрівачів.

Постільна білизна тканина фланель. Лицьова сторона

Зразок фланелі лицьова сторона

Постільна білизна тканина фланель. Виворітня сторона

Зразок фланелі виворітна сторона

Постільна білизна тканина фланель. Восьмикратне збільшення

Зразок фланелі, 8-кратне збільшення. Добре проглядається характерний ворс фланелі

Купити постільну білизну з фланелі можна на нашому сайті. В наявності оригінальні дизайни і забарвлення. Розмір можна підібрати залежно від розмірів постільних приналежностей: полуторний, двоспальний, двоспальний Євро, сімейний. Або замовити пошиття по вашим, індивідуальними розмірами.

Постільна білизна з байки (фланелі) стане відмінним придбанням для сім'ї або в якості подарунка знайомим чи близьким людям.