Простирадла на резинці

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 13

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 11

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 9

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 4

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 2

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 1

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 6

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 5

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 15

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 8

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 12

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 10

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 14

393.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 3

393.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Пудровая

234.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Белая

234.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Бежевая

234.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Бирюзовая

234.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Салатовая

234.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Голубая

234.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Бежевая 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Лиловая 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Ментоловая 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Кофе 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Белая 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. махр. на рез. Желтая (хлоп. + полиэстер)

316.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Лиловая

234.00грн.

Показано з 1 по 27 із 27 (всього 1 сторінок)

Простирадла на резинці

У нас можна купити простирадло на резинці як окремо, так і в складі комплектів постільної білизни (кращий вибір за посиланням). Простирадла на резинці шиються з різних тканин, для матраців стандартних і нестандартних розмірів.

Напевно кожен з вас, хоча б раз, прокидався від дискомфорту на зім'ятому простирадлі у вигляді ганчірочки десь посередині матраца. Особливо дратує, і явно не сприяє гарному відпочинку, коли така ситуація повторюється мало не щоночі. Звичайно, ви можете купити простирадло великого розміру і кожен раз заправляти його поділ під матрац. Але з часом воно все одно збирається складками. Його краї часто виповзають, чіпляються за ліжко і брудняться, або навіть пошкоджуються. Тому краще відразу задуматися про придбання простині на резинці.

Простирадло на резинці, що це?

Простирадло на резинці це простирадло, яке фіксується на матраці завдяки використанню в його конструкції текстильної гумки.

Конструктивно існує кілька різновидів:

  • простирадло на резинці по кутах;
  • простирадло на резинці по периметру;

Недороге простирадло на гумці по кутах – економ варіант. Кути звичайного простирадла підбираються на резинку. Воно має тільки одну незаперечну перевагу – ціна: недороге, навіть дешеве - вартість трохи більше звичайної простині.

Більш якісною і зручною у використанні буде простирадло з резинкою по периметру. Зазвичай воно шиється з бортом, в нижній край якого по всьому периметру протягнута гумка. Таке простирадло схоже на чохол для матраца, закриває його верхню і всі бічні сторони –ідеально обтягує матрац. Недоліки - розраховане тільки під конкретний його розмір, має більш високу ціну. Саме простирадло з гумкою по периметру виготовляє більшість виробників, ми рекомендуємо саме його, оскільки отримуємо про них тільки позитивні відгуки.

прострадло на резинці фото

Обидва типи можуть шитися з різних тканин: сатин, ранфорс, перкаль, поплін, бязь, трикотажна тканина. Від матеріалу суттєво залежить ціна. Зрозуміло, що простирадло з недорого бавовняного матеріалу, наприклад ранфорса, матиме меншу вартість ніж з елітного сатину.

Окремо варто згадати про трикотажні простирадла на гумці. Їх особливість в тому, що завдяки своїй еластичності, одне і те саме простирадло, підходить на матраци дещо відмінних габаритів.

Як замовити простирадло на резинці?

Щоб купити простирадло на резинці, необхідно точно знати: довжину, ширину і висоту вашого матраца.

  1. У поточному розділі нашого інтернет-магазину можна купити простирадло на резинці окремо від набору постільної білизни. Зверніть увагу, що деякі простирадла розраховані на висоту матраца не більше 20 см, точні параметри дивіться в описі товару.
  2. Замовити простирадло з гумкою по периметру під будь-який розмір матраца в складі комплекту постільної білизни або окремо від нього, можна за посиланням. Там же можна замовити наволочки, підодіяльник або звичайне простирадло від українського виробника. Ми зможемо уточнити всі деталі і повідомити вам ціну, тільки коли будуть відомі довжина, ширина і висота вашого матраца.

Термін виготовлення замовлення 1-3 дні. Доставка по Україні, наприклад Львів, Київ, Івано-Франківськ – один день Новою Поштою.

Коротко про переваги і недоліки простирадла на гумці

Переваги:

  • Простирадло на резинці зовсім не сповзає з ліжка і майже не мнеться, легко розправляється;
  • Його не потрібно прасувати, натягнуте гумкою простирадло завжди виглядає рівно і гладенько;
  • Захищає не тільки верх матраца, але і його краї, конструктивно нагадує чохол або наматрацник;
  • Легко використовувати, переться і сушиться, як і звичайне простирадло;

Недоліки:

  • Ціна. Простирадло на гумці це вже не просто шматок підрубленої тканини, а більш складний виріб що вимагає великих зусиль і більше матеріалу для пошиття. Ціна простирадла на резинці більше вартості звичайного;
  • Простирадло на гумці підходить тільки під матраца конкретної ширини і довжини. Тобто простирадло замовлена під матрац одного розміру, не підійде на трохи більший або менший матрац;

Простинь на резинці під будь-який розмір матраца

Ви можете замовити простирадло на резинці (а також, при необхідності, наволочки та підковдру ) під будь-які розміри матрацу з тканин за посиланням. Необхідно обрати розмір "Під замовлення" та вказати довжину, ширину та висоту вашого матрацу в коментарі при оформлені замовлення. Ми повідомимо вам точну ціну, яка буде залежати від необхідного розміру. Якщо вона вас не влаштує, замовлення буде відмінено.