Простирадла на резинці

КТ, прост. рез. сатин LIGHT GREY №251

669.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 13

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 11

381.00грн.

КТ, прост. резинка Сатин Страйп PINK ROSE 1/1 см

474.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 9

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 4

381.00грн.

КТ, прост. резинка Сатин Страйп WHITE 1/1 см

474.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 2

381.00грн.

КТ, прост. резинка Сатин Страйп Stripe MENTOL 1/1 см

474.00грн.

КТ, прост. резинка Сатин Страйп ELECTRIC 1/1 см

474.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 1

381.00грн.

КТ, прост. резинка Сатин Страйп CHOCOLATE 1/1 см

474.00грн.

КТ, прост. резинка Сатин Страйп PLUM 1/1 см

474.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 6

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 5

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 8

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 12

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 10

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 3

381.00грн.

КТ, прост. резинка Перкаль Эко 7

381.00грн.

Lotus прост. махр. на рез. Желтая (хлоп. + полиэстер)

316.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Белая

234.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Лиловая

234.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Бежевая 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Лиловая 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. сатин страйп на рез. Ментоловая 1-1 см

682.00грн.

Lotus прост. трикотажная. на рез. Персиковая

234.00грн.

Показано з 1 по 27 із 34 (всього 2 сторінок)

Простирадла на резинці

У нас можна купити простирадло на резинці як окремо, так і в складі комплектів постільної білизни (кращий вибір за посиланням). Простирадла на резинці шиються з різних тканин, для матраців стандартних і нестандартних розмірів.

Напевно кожен з вас, хоча б раз, прокидався від дискомфорту на зім'ятому простирадлі у вигляді ганчірочки десь посередині матраца. Особливо дратує, і явно не сприяє гарному відпочинку, коли така ситуація повторюється мало не щоночі. Звичайно, ви можете купити простирадло великого розміру і кожен раз заправляти його поділ під матрац. Але з часом воно все одно збирається складками. Його краї часто виповзають, чіпляються за ліжко і брудняться, або навіть пошкоджуються. Тому краще відразу задуматися про придбання простині на резинці.

Простирадло на резинці, що це?

Простирадло на резинці це простирадло, яке фіксується на матраці завдяки використанню в його конструкції текстильної гумки.

Конструктивно існує кілька різновидів:

  • простирадло на резинці по кутах;
  • простирадло на резинці по периметру;

Недороге простирадло на гумці по кутах – економ варіант. Кути звичайного простирадла підбираються на резинку. Воно має тільки одну незаперечну перевагу – ціна: недороге, навіть дешеве - вартість трохи більше звичайної простині.

Більш якісною і зручною у використанні буде простирадло з резинкою по периметру. Зазвичай воно шиється з бортом, в нижній край якого по всьому периметру протягнута гумка. Таке простирадло схоже на чохол для матраца, закриває його верхню і всі бічні сторони –ідеально обтягує матрац. Недоліки - розраховане тільки під конкретний його розмір, має більш високу ціну. Саме простирадло з гумкою по периметру виготовляє більшість виробників, ми рекомендуємо саме його, оскільки отримуємо про них тільки позитивні відгуки.

прострадло на резинці фото

Обидва типи можуть шитися з різних тканин: сатин, ранфорс, перкаль, поплін, бязь, трикотажна тканина. Від матеріалу суттєво залежить ціна. Зрозуміло, що простирадло з недорого бавовняного матеріалу, наприклад ранфорса, матиме меншу вартість ніж з елітного сатину.

Окремо варто згадати про трикотажні простирадла на гумці. Їх особливість в тому, що завдяки своїй еластичності, одне і те саме простирадло, підходить на матраци дещо відмінних габаритів.

Як замовити простирадло на резинці?

Щоб купити простирадло на резинці, необхідно точно знати: довжину, ширину і висоту вашого матраца.

  1. У поточному розділі нашого інтернет-магазину можна купити простирадло на резинці окремо від набору постільної білизни. Зверніть увагу, що деякі простирадла розраховані на висоту матраца не більше 20 см, точні параметри дивіться в описі товару.
  2. Замовити простирадло з гумкою по периметру під будь-який розмір матраца в складі комплекту постільної білизни або окремо від нього, можна за посиланням. Там же можна замовити наволочки, підодіяльник або звичайне простирадло від українського виробника. Ми зможемо уточнити всі деталі і повідомити вам ціну, тільки коли будуть відомі довжина, ширина і висота вашого матраца.

Термін виготовлення замовлення 1-3 дні. Доставка по Україні, наприклад Львів, Київ, Івано-Франківськ – один день Новою Поштою.

Коротко про переваги і недоліки простирадла на гумці

Переваги:

  • Простирадло на резинці зовсім не сповзає з ліжка і майже не мнеться, легко розправляється;
  • Його не потрібно прасувати, натягнуте гумкою простирадло завжди виглядає рівно і гладенько;
  • Захищає не тільки верх матраца, але і його краї, конструктивно нагадує чохол або наматрацник;
  • Легко використовувати, переться і сушиться, як і звичайне простирадло;

Недоліки:

  • Ціна. Простирадло на гумці це вже не просто шматок підрубленої тканини, а більш складний виріб що вимагає великих зусиль і більше матеріалу для пошиття. Ціна простирадла на резинці більше вартості звичайного;
  • Простирадло на гумці підходить тільки під матраца конкретної ширини і довжини. Тобто простирадло замовлена під матрац одного розміру, не підійде на трохи більший або менший матрац;

Простинь на резинці під будь-який розмір матраца

Ви можете замовити простирадло на резинці (а також, при необхідності, наволочки та підковдру ) під будь-які розміри матрацу з тканин за посиланням. Необхідно обрати розмір "Під замовлення" та вказати довжину, ширину та висоту вашого матрацу в коментарі при оформлені замовлення. Ми повідомимо вам точну ціну, яка буде залежати від необхідного розміру. Якщо вона вас не влаштує, замовлення буде відмінено.