Пляжний рушник, як здійснити оптимальний вибір

  • Переглядів: 1489

Всі ми любимо м'які і пухнасті махрові рушники, їх ніжні і приємні дотики. Але купуючи пляжні рушники, є сенс звернути свою увагу на відносно дешевші махрові вироби, з менш густим і довгим ворсом. Адже пляжний рушник найчастіше використовується, так би мовити, в «екстремальних » умовах. Він може швидко забруднитися, пошкодиться або просто загубитися. Але при цьому, пляжний рушник все таки має добре вбирати воду і бути приємним до тіла. Як же правильно вибрати такий рушник?

Перш ніж купувати перше вподобане, давайте подумаємо, що вам дійсно потрібно від пляжного рушника, які його параметри дійсно важливі?

Можливість вбирати воду, тобто гігроскопічність, а також розмір, є двома визначальними факторами при виборі пляжного рушника. Потрібно також визначитися з його матеріалом і кольором.

пляжний рушник фото

Від типу матеріалу, безпосередньо залежить гігроскопічність пляжного рушника. Махрова тканина є одним із найкращих матеріалів для багатьох типів рушників. Це дуже гігроскопічний, «теплий» і приємний на дотик матеріал. А якщо переконається що він виготовлений з 100% бавовни, то можливість рушника добре вбирати вологу, забезпечена автоматично. Кращими, звичайно, є єгипетська, турецька і пакистанська бавовна. Але не варто ігнорувати і китайські рушники, адже КНР займає лідируючі позиції як з вирощування бавовни, так і виробництва текстилю з неї.

Велюр - ще одна популярна тканина з якої виготовляють пляжні рушники. Зазвичай, він також виготовлений з 100% бавовни. Велюр складається з короткого, стриженого та розчесаного ворсу. Він дуже ніжний на дотик, але при цьому теж добре вбирає воду. На велюровому пляжному рушниці зручно лежати і довго насолоджуватися відпочинком.

Сьогодні кращим вибором можна вважати різнобічний пляжний рушник, який об'єднує в собі махрову і велюрову тканини. З одного боку, такий рушник ідеально вбирає воду, з іншого - дуже ніжний і м'який на дотик.

Наступний важливий фактор, який необхідно врахувати при виборі рушники - це його розмір. Всі пляжні рушники мають досить великі розміри. На рушнику має бути зручно лежати або, у разі необхідності, закутатися у нього щоб зігріється. Яких не будь стандартних розмірів пляжного рушника не існує. Його довжина зазвичай приблизно півтора метра, ширина до одного метра або близько того.

Колір пляжного рушники звичайно важливий. Але він вже ніяк не вплине на основні його параметри. Тому при виборі дизайну і кольору пляжного рушника покладайтеся на свій смак. Якщо у вас виникають сумніви, можна провести міні опитування серед кількох ваших друзів або колег, показавши їм фото рушників, і вибравши найпопулярніший варіант.