Однотонна постільна білизна - новий тренд, що навіює спокій

  • Переглядів: 3714

Складні кольорові малюнки і модні принти на постільній білизні виглядають яскраво і оригінально, але іноді очі втомлюється від такої строкатості і насиченості. До того ж, обираючи подібний подарунок, можна легко помилитися. Адже те, що сподобалося вам, може не сподобатися майбутньому власнику. Між тим, є відмінна альтернатива білизні з строкатим малюнком - це однотонна постільна білизна. Один колір або поєднання кількох кольорів без малюнка - цей варіант виглядає дуже стильно і сприяє спокійному сну.

Переваги однотонної постільної білизни

Актуальний тренд. За канонами сучасного дизайну, навіть колір постільної білизни повинен в ідеалі вписуватися в інтер'єр. Яскраві малюнки, звичайно, оживляють приміщення, але підібрати відповідну постільну білизну дуже складно. Інша справа - однотонна постіль чи поєднання кількох близьких або, навпаки, контрастних відтінків. Якщо за кольором вона гармонує із меблями та іншими елементами кімнати, допускається навіть відсутність покривала  на ліжку. Тільки акуратно заправлене постільна білизна приємних натуральних відтінків.

Лаконічний дизайн і його вплив на сон. Дивна річ, але психологи говорять про те, що на якість відпочинку може впливати все, у тому числі і колір постільної білизни. Приємний для ока і такий що не викликає роздратування відтінок матеріалу, ідеальна гладкість поверхні заспокоює і налаштовує на приємний відпочинок. Навіть якщо ви не прихильник надмірної суворості і лаконічності в кольорах, можна вибрати цікаві варіанти поєднань. Наприклад, ніжно-салатовий і малиновий, фіолетовий і блакитний відтінки. Така постіль не тільки привнесе в спальню свою родзинку, але й підійме настрій.

Однотонна постільна білизна - просто і зі смаком

Аристократизм і стиль. Справжнє витонченість і стильність - це не химерність дизайну і велика кількість оригінального декору, стримані постільні комплекти приємних природних кольорів і без малюнка виглядають по-королівські розкішно. Вся їхня сила - в аристократичній простоті!

Догляд за однотонною постільною білизною

Власне кажучи, який би матеріал не був використаний при її пошитті, догляд практично нічим не відрізняється від догляду за постіллю з малюнком.

Наприклад, щоб яскравість кольорів зберігалася якомога довше, прати потрібно тільки в теплій воді із застосуванням засобів без підбілювача. Сушити найкраще, розправивши по всій довжині акуратно, на свіжому повітрі, при неможливості - в приміщенні на спеціальній сушці або мотузках.

Гладимо таку постіль, враховуючи тип матеріалу, хоча в більшості випадків сучасна постіль взагалі не потребує прасування.

 
Відгуки про товари
Відгуки про магазин постільної білизни
4.8
Кількість відгуків 94
5
88%
4
6%
3
3%
2
0%
1
1%