Як правильно вибрати та вигідно придбати пляжний рушник

  • Переглядів: 2149

Сьогодні існує величезна різноманітність пляжних рушників. Якщо вам важко вибрати і ви хочете купити пляжний рушник який дійсно вам підійде, ця стаття для вас.

1. Розмір. Подумайте про те, якого розміру пляжний рушник вам необхідний. Звичайно, можна вибрати найбільший із доступних, який підійде на всі випадки життя. Але як то кажуть, «любиш кататися - люби і саночки возити». Великий пляжний рушник, та ще й мокрий, може мати достатньо відчутну вагу. Тому якщо ви просто любите довго лежати на піщаному пляжі - вибирайте довгий, але вузький рушник. Наприклад, 80*160 см. Якщо ж, виходячи з води, прагнете пошвидше закутатися і зігрітись, зверніть увагу на більш широкі рушники розміром, наприклад, 110*150 см.

2. Ціна. Визначтеся, скільки ви готові заплатити за пляжний рушник. Від цього також будуть залежати його розміри, склад, країна виробник. За ціною еквівалентною 13-15$, можна купити пляжний рушник з 100% бавовни, досить великих розмірів, китайського, але фабричного виробництва. Такий рушник безумовно переживе пляжний сезон, і буде з успіхом використовуватися в будинку в подальшому. Пакистанські або єгипетські пляжні рушники можуть обійтися вам дещо дорожче.

Дешевше можна купити пляжні рушники менших розмірів, або рушники, до складу яких входять штучні добавки.

Пляжний рушник

3. Конструктивні особливості. Вже класичними стали двосторонні пляжні рушники, наприклад велюр і махра (махрова тканина). Велюр дуже ніжний і м'який матеріал, добре вбирає воду. По суті це та ж махрова тканина, тільки острижена і розчесана. Ворс пляжного рушники, як правило, більш короткий, але щільніший і зносостійкий.

4. Колір і дизайн. Пляжний рушник, це можна сказати, один з основних предметів гардеробу на пляжі. Крім того це своєрідний символ відпочинку та гарного настрою. Вибирайте позитивні забарвлення і дизайни. Намагайтеся бути оригінальним. Якщо у вас закралися сумніви з приводу вибору конкретної моделі, порадьтеся з друзями або родичами. Тим більше в інтернет-магазині рушників, це зробити дуже просто. Ви можете одним кліком додати необхідний товар у вашу улюблену соціальну мережу.

5. Остаточний вибір. Пам'ятайте що покупка пляжного рушника, для відпочинку не найголовніше. Тому не варто аж надто загострювати увагу на кожній дрібниці при його покупці. Просто переконайтеся в тому, що вам підходять основні параметри: розмір, склад, і ціна рушники. От і все, вперед до моря, сонця і гарного настрою.