Дитячі махрові рушники, які вони?

  • Переглядів: 1815

Ні для кого не секрет, що рушники відносяться до предметів особистої гігієни. Вони необхідні з найперших днів життя. Адже всі гігієнічні процедури немовляти супроводжуються вмиванням, а значить, і витиранням. Для дитини, яка дорослішає воно також необхідно, причому кількість рушників збільшується. З'являються рушники для рук, ніг, банні і пляжні, для басейну та інші. Чи існують відмінності між рушниками для дорослих і дітей? З першого погляду може здатися, що відмінностей практично немає. Насправді вони є і досить суттєві

Дитячий рушник

Дитячий рушник має прекрасно вбирати вологу і не дратувати шкіру дитини. Сьогодні існує великий вибір рушників, призначених спеціально для дітей, різних матеріалів, форм, дизайнів. Але є одне обов'язкове правило, рушники для дітей повинні бути виготовлені тільки з натуральних матеріалів. Інакше вони виявляться непридатні для малюків. Сьогодні популярні рушники з рослинних волокон, наприклад, бамбукових. Вони є відмінним варіантом, тому що не викликають алергію або подразнення шкіри. Оптимальним варіантом вважаються бавовняні махрові рушники. Вони екологічні, приємні на дотик, ніжні при зіткненні зі шкірою.

Нині випускаються дитячі рушники різноманітних форм - від прямокутних до незвичайних моделей. Завдяки їм, процедура купання буде доставляти дитині радість. Дуже подобаються діткам рушники з капюшоном. Особливо корисні вони для маленьких дітей. Є також рушники для новонароджених, з куточком. Сьогодні можна придбати пляжні рушники-пончо, які можна використовувати і в домашніх умовах. Вони захистять дитину від сонячного впливу і при необхідності зігріють. Ворс на рушниках може бути різної довжини - від дуже короткого до довгого. Перші погано вбирають вологу, а рушники із занадто довгим ворсом дуже важкі і не підійдуть для маленьких дітей. Кращим рішенням є рушник з ворсом довжиною від 4 до 6 мм.

Дитячі рушники відрізняються і неймовірно цікавими дизайнами, яскравістю фарб. Для маленьких дітей - із зображенням казкових героїв, для підлітків - з візерунками, геометричними орнаментами, абстрактними зображеннями, аніме-героями. Причому, сьогодні можна купити рушники, призначені як для хлопчиків так і дівчаток. Морська і футбольна тематики припадуть до смаку хлопчакам. А ось дівчатка відрізняються ніжністю і романтичністю, тому спеціально для них виготовляються рушники з квітами, сердечками, мереживною вишивкою тощо.

Розмір дитячого рушники залежить від віку дитини та її статури. Рушники лазневі зазвичай мають великі розміри. Для малюка просто незамінний рушник-серветка, який допоможе йому зберігати чистоту під час їжі.

При виборі рушники для дитини слід загострити увагу на таких характеристиках:

- Підвищена жорсткість або м'якість рушники може свідчити про наявність синтетичних добавок, що абсолютно небажано для малюків;

- Він не повинен виділяти неприємний запах. Для рушника характерний легкий аромат свіжості. В іншому випадку відмовтеся від покупки, це говорить про низьку якість;

- Особливу увагу зверніть на колір. Рушник має бути забарвлений рівномірно, а фарба не повинна линяти;

- Купуйте рушники тільки в спеціалізованих відділах, звертайте увагу на етикетку.

Купуючи рушник, обов'язково враховуйте вік і стать дитини. Якісний рушник забезпечить комфорт вашому малюкові і буде ніжно піклуватися про його шкіру та створювати гарний настрій.