Постільна білизна в дитяче ліжечко

КТ КПБ детский в кроватку, бязь 1, Зоолэнд

300.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь 1, Няшки

300.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь 1, Винни желтый

300.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь 1, Винни салатовый

300.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь 1, Облачко

300.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь 1, Кеша

300.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, поплин, Барсик

432.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, поплин, Промокашка

432.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, поплин, Мейсон

432.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, поплин, Краски города

432.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, поплин, Балерина

432.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь, Шалунишки

396.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, ранфорс, Пирамидка

354.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, ранфорс, Дино

354.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь, Затейники

396.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, поплин, Модные штучки

432.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь, Легендарные подвиги

396.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, бязь, Тигрята

396.00грн.

КТ КПБ детский в кроватку, поплин, Лесные феи

432.00грн.

КПБ в кроватку Вилюта. Арт. 7823 Зеленый (ранфорс)

301.00грн.

КПБ в кроватку Вилюта. Арт. 7823 Голубой (ранфорс)

301.00грн.

КПБ детский в кроватку Вилюта. Арт. 4457 Желтый (ранфорс)

301.00грн.

КПБ детский в кроватку Вилюта. Арт. 4457 Зеленый (ранфорс)

301.00грн.

КПБ детский в кроватку Вилюта. Арт. 6112 Желтый (ранфорс)

301.00грн.

КПБ детский в кроватку Вилюта. Арт. 6112 Зеленый (ранфорс)

301.00грн.

КПБ детский в кроватку Вилюта. Арт. 6112 Голубой (ранфорс)

301.00грн.

КПБ детский в кроватку Вилюта. Арт. 20122 Голубой (ранфорс)

301.00грн.

Показано з 1 по 27 із 41 (всього 2 сторінок)

Постільна білизна в дитяче ліжечко

У процесі розвитку дитини сон відіграє ключову роль. А якщо врахувати що маленькі діти проводять більшу половину часу в ліжечку, то стає зрозуміло що  правильно вибрана дитяча постільної білизни в ліжечко достатньо впливає на здоровий розвиток малюка. Давайте розглянемо основні нюанси що стосуються вибору постільної білизни в дитяче ліжечко. Перш за все необхідно звернути увагу на тканину і її склад, дизайн і розміри дитячої постілі.

Фахівці в один голос стверджують що дитяча постільна білизна в ліжечко повинна бути натуральною. Особливо постільна білизна для новонароджених. І це дійсно так, адже натуральні матеріали гігієнічні, вони «дихають» і вбирають вологу. Це означає що дитині в ліжечку буде максимально зручно і комфортно.

Оптимальним вибором можна вважати бавовну, це класичний матеріал для постільної білизни. Звичайно, бавовна не єдиний природний матеріал для постільної білизни в ліжечко. Є ще бамбук, льон, шовк і навіть шерсть. Але бавовна має ряд переваг, з неї виробляється безліч тканин, різних за характеристиками і ціною. Це фланель, ситець, бязь, сатин, перкаль, ранфорс та інші. Вибираючи будь-яку з цих бавовняних тканин, ви можете бути впевнені в їх надійності та безпеці.

 Дитяча постільна білизна в кроватку використовується дуже інтенсивно, адже переться і прасується дуже часто. Щоб швидко замінити комплект що «вийшов з ладу», завжди потрібно мати на підхваті один або два набори постільної білизни в ліжечко. Тому дитяча постіль повинна бути не тільки зручною та міцною, але по можливості і недорогою. Такому критерію у великій мірі відповідає бязь або ранфорс. Постільна білизна з них ідеально підійде в дитяче ліжечко, тканини відповідають всім гігієнічним вимогам, при цьому мають досить невисоку вартість. Якщо ж ціна для вас не має вирішального значення, можна купити дитячу постіль з перкалі або сатину, це більш ніжні на дотик і дуже міцні бавовняні тканини.

Важливе, хоча і не вирішальне значення має малюнок і забарвлення постільної білизни. Багато батьків вважають що краще купити дитячу постільну білизну світлих кольорів щоб убезпечити малюка від негативного впливу барвників. Але не забувайте, що дитячі малюнки строкатих забарвлень цікаві дитині і тільки позитивно впливають на її розвиток. Не дарма дитячі іграшки, книгии, одяг, обов'язково яскраві і виразні. Не повинно бути винятком і дитяча постільна білизна в ліжечку у малюка.

Але щоб убезпечити малюка від можливого негативного впливу барвників дотримуйтеся двох простих правил:

Перше, перед тим як купити дитячу постільну білизну в кроватку, обов'язково поцікавтеся у продавця про наявність санітарно-гігієнічних сертифікатів. Це багато в чому є гарантією безпеки дитячої постілі.

Друге. Обов'язково виперіть постільний набір перед першим використанням. Один, або краще два рази. При першому пранні змивається незакріплена фарба, яка обов'язково буде присутня. Вода трохи забарвиться в колір постільної білизни. Після цього можна випрати постіль ще раз і переконається що барвники надійно утримуються на тканині і не доставлять неприємностей вашому малюкові.