Чи не час вибрати дитячу постільну білизну?

  • Переглядів: 984

Ось у вашого малюка розпочався другий рік життя, і ви вже роздумуєте про відлучення його від грудей. Спільний сон, який оспівується прихильниками природного батьківства, вже стає перешкодою для повноцінної подружнього життя! Що робити? Пора перекладати малюка в його законне місце - в дитяче ліжечко, яке було ретельно обране ще до його народження.

Звичайно, цей процес не безболісний але необхідний процес, а щоб його трохи пом’якшити, потрібно зробити це місце красивим, затишним, а головне комфортним.

Вибір постільної білизни в дитяче ліжечко

Давайте визначимося, з чого ж повинен складатися комплект дитячої білизни. Це - простирадло, наволочка, підковдра. Припустимо, щоб білизна мала легкий запах текстилю, але не повинно бути хімічного або затхлого «аромату». Варто звернути увагу на місця стиків і переконатися в якості швів, оскільки будь-яка шорсткість може викликати дискомфорт у малюка.

Матеріал дитячої постільної білизни

Обов'язково потрібно звернути увагу на матеріал. Звичайно, він повинен бути тільки 100 % натуральним. Такі тканини мають добру гігроскопічність, легко перуться, прасуються, не ковзають і не електризується. Найкращим варіантом можна вважати бавовняні: бязь, батист, фланель, сатин, ситець, і льняні тканини. Всі ці матеріали приємні до тіла, ніжні і м'які. Не останню роль у виборі білизни відіграє щільність. Чим щільніше матеріал, тим він міцніший, а, отже, довговічніший. Дитяча постільна білизна не повинна викликати роздратування і алергічні реакції.

Забарвлення постільної білизни для малюка

При виборі дитячої білизни в ліжечко потрібно враховувати її забарвлення. Психологи рекомендують уникати кричущих і агресивних малюнків на постільній білизні новонародженого. Оскільки вважається, що яскраві кольори перевантажують нервову систему і заважають йому спокійно заснути. Фарби, використовувані при фарбуванні білизни повинні бути не токсичними, перевірити це можна подивившись сертифікат на продукцію, яку повинен надати продавець на вашу вимогу. Але все-таки, наявність цікавого малюнка буде тільки плюсом, маляті буде цікаво розглядати його і складати свої історії перед сном. Така розумова діяльність тільки позитивно позначиться на творчому розвитку дитини. На малюнку можуть бути зображені улюблені казкові персонажі або герої мультфільмів, виконані в спокійній кольоровій гамі. Засинаючи зі знайомими персонажами, малюк буде відчувати захищеність і комфорт, що позитивно позначиться на якості його сну.

Окремо варто сказати про мереживну білизну. Безумовно, така білизна заворожує своєю красою. Але мереживо має бути м'яким, ніжним, щоб не допустити почервонінь і подразнень на шкірі немовляти.

Не обходіть стороною інформацію від виробника. На бирці повинні бути вказані способи догляду, рекомендації та загальна інформація про компанію. Якщо виробник не вказує своє місцезнаходження або хоча б назву сайту, то, швидше за все перед вами не якісний товар.

Важливо оточити малюка не тільки ласкою і турботою, але і красивими, стильними та цікавими речами.